Dětské pokoje

Od útulných pokojíčku po velké dětské pokoje až po ložnice pro dospívající

Nábytek do dětského pokoje

Dětský či studentský...
pokoj s nábytkem, který Vám vyrobíme na míru je originální a zároveň plní své funkce. Při výrobě dětského nábytku vždy dbáme na jeho bezpečné provedení a zdravotní vhodnost materiálu. Nábytek je přizpůsoben potřebám těch nejmenších, ale zároveň poskytne útočiště studentům i dospívajícím, kteří potřebují optimální prostředí pro studium a přípravu na budoucí život.

Měl by ale vytvářet i útočiště pro odpočinek a volný čas. Nechte tedy zařízení dětského pokoje v rukou profesionálů a pomozte spolu s námi vytvořit dětský pokoj, kde se budou vaše děti cítit dobře a v bezpečí. Nabídneme Vám velký výběr barev, doporučíme, jak sladit barevnost dětského nábytku s ostatními částmi interiíéru.

Video ukázka dětských pokojů

Připravujeme pro Vás malou videoukázku dětského pokoje.

Nábytek do dětského pokoje

FACHMAN ROKU 2011

Naše firma byla na podzim roku 2011 nominována spokojeným zákazníkem do soutěže moravskoslezského deníku "Fachman roku" ve které jsme se dostli mezi poslední tři finalisty a obsadili krásné druhé místo. Vše zhotovujeme na zakázku na základě vašich požadavků, z masivního dřeva, dýhované dřevotřísky nebo laminátových dřevotřískových desek.

Galerie dětského pokoje

Nábytek z přírodního materiálů pro dětské pokoje od firmy STOLAŘSTVÍ Hanzlík poskytuje vysoce kvalitní ložnice pro děti s bezpečných materiálů, udržitelné a šetrné k životnímu prostředí, což je investice, která Vám bude roky dělat potěšení.