Používaný materiál

Firma Stolařství Hanzlík používá kvalitní, zdravotně nezávadný materiál.

Jaké materiály?

Pro výrobu korpusu skříní nejen kuchyňských linek...
používáme kvalitní, zdravotně nezávadný materiál s povrchovou úpravou lamino o síle 18 mm, od různých firem jako jsou EGGER, KRONOSPAN, DDL, JAFHOLZ, atd. Jejich velkou předností je široká škála dřevodekorů a barev a textur v provední matném i vysoký lesk. Bližší představu o barevných odstínech získáte na oficiálních stránkách vyše uvedených vyrobců, přesto rozhodně doporučujeme, přesvědčit se o barevném odstínu a textůře v reálu v naší vzorkovně, kde si nejrůznější vzorky můžete nejen prohlédnout, ale i ”osahat” funkčnost jednotlivého kování, samodotahovacích pantů, výklopů a pístů, drátěných programů a pojezdů.

Na začištění hran skříněk a polic...
používáme tvrzené hrany ABS 0,5 - 2 mm, které jsou k dispozici v identických odstínech odpovídajicích danému materiálu, nebo se můžou různě kombinovat tak, aby podtrhly konečný design výrobku. Další nedílnou součásti kuchyňských linek jsou kuchyňská dvířka, která stejně jako korpusy skříní, můžeme vybírat z nepřeberného množství druhů, tvarů a odstínu. Pro lepší orientaci Vám zde uvádíme, alespoň základní znaky jednotlivých druhů.

Laminátová dvířka...
z laminátových desek, olepená hranou ABS 2 mm, jsou rovná a hladká bez zaoblení a frézování.

Fóliovaná dvířka...
jejich předností je možnost oblých tvarů, plošného frézování a výplní.

Masivní dvířka...
jsou vyráběna z masivního dřeva a poté lakována, opět se zde využívá frézování, výplně a jiné.

Dýhovaná dvířka...
tato dvířka jsou opatřená dýhou, která jsou pokryta vrstvou transparentního laku.

Hlinikové rámečky...
jedná se o rám dvířek, který je z eloxovaného hliníku se skleněnou výplní, zde si můžete vybrat z různých tvarů rámů i skel.

Materiál s povrchovou úpravou lamino o síle 18 mm
Materiál z eloxovaného hliníku se skleněnou výplní

FACHMAN ROKU 2011

Naše firma byla na podzim roku 2011 nominována spokojeným zákazníkem do soutěže moravskoslezského deníku "Fachman roku" ve které jsme se dostli mezi poslední tři finalisty a obsadili krásné druhé místo. Vše zhotovujeme na zakázku na základě vašich požadavků, z masivního dřeva, dýhované dřevotřísky nebo laminátových dřevotřískových desek.

Galerie materiály

STOLAŘSTVÍ Hanzlík používá kvalitní, zdravotně nezávadný materiál.