Předsíně na míru

Vyrobíme pro Vás předsíně, nebo předsíňové stěny na míru, tak aby splňovali Vaše požadavky na vzhled, účelnost.

Předsíně

je většinou...
to první , co při vstupu do bytu spatříte, proto je vhodné ji mít z pohledu designu dobře a moderně zařízenou nábytkem, který je především funkční a vysoce praktický. I v malém prostoru tak použitím prověřených konstrukcí dosáhneme velkého množství úložných prostor. Samozřejmostí je použití těch nejkvalitnějších materiálu.

Předsíně „odjakživa” plní několik funkci a ne vždy je lze jednoduše sladit a funkčně propojit. Primární požadavek na tento prostor je úložnost obuvi a svrchního oblečení. Tento požadavek nejlépe splňují vestavěné skříně, odkládací stěny, šatní skříně a to vždy v objemu, který odpovídá počtu členů rodiny.

Video ukázka předsíně

Připravujeme pro Vás malou videoukázku předsíně na míru.

Předsíně na míru

FACHMAN ROKU 2011

Naše firma byla na podzim roku 2011 nominována spokojeným zákazníkem do soutěže moravskoslezského deníku "Fachman roku" ve které jsme se dostli mezi poslední tři finalisty a obsadili krásné druhé místo. Vše zhotovujeme na zakázku na základě vašich požadavků, z masivního dřeva, dýhované dřevotřísky nebo laminátových dřevotřískových desek.

Galerie předsíně na míru

STOLAŘSTVÍ Hanzlík Vám vyrobí předsíně, předsíňové stěny, skříňky, botníky a další doplňky, které splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, účelnost i funkčnost.