Obývací pokoje

Obývací pokoj velmi často zastupuje místnost mnoha funkcí. Slouží jako místo k odpočinku, hře, ale také k práci. Trávíme zde volný čas s rodinou či přáteli. Proto je vhodné věnovat se jeho zařízení s velkou pečlivostí a rozvahou, a je více než vhodné vybavit obývací pokoj nábytkem na míru, který může vystihnout a pokrýt veškeré Vaše individuální potřeby.

Nábytek do obývacího pokoje

Nejdůležitějšími požadavky...
na obývací pokoj je zajištění dostatečného množství světla, které závisí nejen na velikosti oken, kterou málokdy ovlivníme, ale především na rozvržení nábytku a výběru jeho barvy. Důležité je také klást nároky na prostor, kdy správným členěním a rozestavěním nábytku opticky prostor zvětšíte a kombinací podlahových krytin s koberci i opticky oddělíte.

Nedílnou součásti obývacího pokoje jsou nejen obývací stěny, ale také TV a HIFI stolky, které jsou navrženy speciálně s ohledem na svou funkci, proto Vám navrhneme praktický TV a HIFI stolek včetně jeho ideálního umístění v prostoru obývacího pokoje.

Video ukázka obývací pokoje

Připravujeme pro Vás malou videoukázku obývací pokoj.

Nábytek do obývacího pokoje

FACHMAN ROKU 2011

Naše firma byla na podzim roku 2011 nominována spokojeným zákazníkem do soutěže moravskoslezského deníku "Fachman roku" ve které jsme se dostli mezi poslední tři finalisty a obsadili krásné druhé místo. Vše zhotovujeme na zakázku na základě vašich požadavků, z masivního dřeva, dýhované dřevotřísky nebo laminátových dřevotřískových desek.

Galerie obývací pokoj

Obývací stěny a nábytek pro obývací pokoje od firmy STOLAŘSTVÍ Hanzlík jsou navržené tak, aby vyhovovali Vašim požadavkům s maximálním pohodlím při každodenním používání.