Vestavné skříně na míru

Stojí za to nechat si postavit vlastní vestavěnou skříň, než abyste si koupili v obchodě šatník, který se Vám potom nebude zamlouvat

Vestavné šatní skříně

Skříně vám vyrobíme dle vašich...
požadavků tak, ať vyplní nevyužitá místa a splní Vaše představy po stránce funkčnosti i praktičnosti. Jsou tou správnou volbou v případě, kdy je pro Vás důležitý každý centimetr místa, protože díky své variabilní konstrukci je lze umístit i do míst, která jsou jinak nevyužitelná. Poskytneme Vám řešení na míru přímo pro Vás. Ve spojení s vysokou kvalitou materiálu tak získáte vysoce účelný, ale i designově dobře působící prvek v místnosti.

Šatní skříně vyrábíme z lamino desek různých dezénů, ale jsou možné i kombinace dýhovačky a masivního dřeva. Na dvířka používáme kvalitní pojezdové kování s hlinikovými rámy nebo klasické závěsy.

Video ukázka vestavné skříně

Připravujeme pro Vás malou videoukázku vestavné šatní skříně

Materiál s povrchovou úpravou lamino o síle 18 mm

FACHMAN ROKU 2011

Naše firma byla na podzim roku 2011 nominována spokojeným zákazníkem do soutěže moravskoslezského deníku "Fachman roku" ve které jsme se dostli mezi poslední tři finalisty a obsadili krásné druhé místo. Vše zhotovujeme na zakázku na základě vašich požadavků, z masivního dřeva, dýhované dřevotřísky nebo laminátových dřevotřískových desek.

Galerie vestavné skříně

Vestavné skříně vyrábíme na míru dle Vašeho prostoru pro uskladnění prádla, oblečení, obuvy a jiné. STOLAŘSTVÍ Hanzlík vyrábí vysoce kvalitní vestavné skříně s kombinace dýhovačky a masivního dřeva. Na dvířka používáme kvalitní pojezdové kování s hlinikovými rámy.