Ložnice komplet

Perfektní ložnice začíná nábytkem. Výběr správného vybavení pro váš pokoj závisí na prostoru, který máte k dispozici. Vyrábíme moderní postele vyrobené z přírodních materiálů. Vytvořte moderní ložnici s postelemi, nočními stolky, komodami...

Nábytek do ložnice

Většina z nás...
tráví více než jednu třetinu svého života právě v ložnici. Ta slouží především ke spánku a odpočinku. Zvolený nábytek by tedy měl vhodně zapadnout do konceptu celé mistnosti tak, aby nebyl rušivým elementem. Jen harmonické prostředí navozuje pocit jistoty a bezpečí, a tím vybízí k regeneraci a odpočinku. Proto je našim hlavním cílem vyrobit pro Vás nábytek do ložnice, který vhodně přispěje k pozitivní a klidné atmosféře Vašeho bydlení.

Vhodně zvolený nábytek na míru také šetří díky své kvalitní konstrukci prostor. K výrobě využíváme pouze kvalitních materiálu, které nabízí dlouhou životnost. Výroba ložnice na míru se Vám bezesporu vyplatí, protože tím získá na útulnosti a skryje vše nadbytečné. Ložnice je jedním z nejosobnějších míst Vašeho domova, proto si zaslouží individuální přístup.

Video ukázka výroby ložnice

Připravujeme pro Vás malou videoukázku z výroby ložnice.

Nábytek do ložnice

FACHMAN ROKU 2011

Naše firma byla na podzim roku 2011 nominována spokojeným zákazníkem do soutěže moravskoslezského deníku "Fachman roku" ve které jsme se dostli mezi poslední tři finalisty a obsadili krásné druhé místo. Vše zhotovujeme na zakázku na základě vašich požadavků, z masivního dřeva, dýhované dřevotřísky nebo laminátových dřevotřískových desek.

Galerie ložnice

Nábytek z přírodního masivního dřeva pro ložnice od firmy STOLAŘSTVÍ Hanzlík je navržené tak, aby vyhovoval Vašim požadavkům k načerpání potřebné energie pro další den.