Kuchyňské linky

Nabízíme široký sortiment všech typů kuchyní na míru od moderních až po klasické.
Samozřejmostí je zaměření prostoru pro kuchyň, návrh, doprava a odborná montáž.

Nabízíme široký sortiment

Kuchyňské linky vyrábíme...
na základě požadavků zákazníka. Zaměřujeme se nejen na vzhled kuchyně, ale především na její funkčnost a praktičnost, proto nabízíme nejrůznější špičkové doplňky od renomovaných firem BLUM, HETTICH atd., které Vám zvýší komfort, rychlost a jednoduchost práce v kuchyni.

Pro výrobu kuchyní na míru používáme vždy nejmodernější a nejžádanější materiály, které jsou na trhu. Ke kuchyňské lince vám rádi zajistíme a dodáme vestavné spotřebiče od různých výrobců a rovněž zajistíme i stavební a inženýrské profese nutné pro komplexní realizaci daného interiéru.

Video ukázka nové kuchyně

Připravili jsme pro Vás malou video ukázku vyrobené nové kuchyňské linky na zakázku, firmou Stolařství HANZLÍK

FACHMAN ROKU 2011

Naše firma byla na podzim roku 2011 nominována spokojeným zákazníkem do soutěže moravskoslezského deníku "Fachman roku" ve které jsme se dostli mezi poslední tři finalisty a obsadili krásné druhé místo. Vše zhotovujeme na zakázku na základě vašich požadavků, z masivního dřeva, dýhované dřevotřísky nebo laminátových dřevotřískových desek.

Galerie vyrobených kuchyní

Kuchyně od firmy STOLAŘSTVÍ Hanzlík jsou navržené tak, aby bez problému odolávali rozdílům teplot, vlhkosti a vzdušným parám. Zároveň musí splňovat i funkční nároky – poskytovat dostatek úložného prostoru a maximální pohodlí při každodenním používání.